mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára

Bazárek - kategorie
mimi bazar dělící čára

Jak přidat foto

Jak přidat obrázek ke zboží


1. krok: Volba zboží

V horní navigační liště nebo v pravém sloupci klikněte na odkaz "moje zboží" a vyčkejte až se načte úplný seznam vašeho zaregistrovaného zboží. Vyberte si požadované zboží a klikněte na jeho podtržený název ve sloupci "Název zboží". Po načtení nové stránky se zobrazí formulář "Úprava zboží", který bude obsahovat definici vybraného zboží. Těsně nad tímto formulářem najdete tři tlačítka (odkazy), přičemž jedno z tlačítek se jmenuje "Správa fotek zboží". Klikněte na něj a otevře se stránka "Moje zboží - fotky ke zboží", která obsahuje přehled všech fotek přiřazených k tomuto konkrétnímu zboží.

2. krok: Přidání nové fotky

Klikněte na odkaz (tlačítko) "Přidat novou fotku". Otevře se stránka "Přidání fotky ke zboží", která obsahuje přidávací formulář. Vyplňte všechna potřebná políčka a potvrďte kliknutím na tlačítko "Přidat foto".

Políčko Název fotky - základní název; např. Přední strana, Zadní pohled, apod.,
Políčko Popis fotografie - stručný popis obsahu fotky,
Políčko Fotka / soubor - slouží k volbě požadované fotky; klikněte na tlačítko "Procházet" a z vlastních souborů na vašem počítači vyberte potřebné foto,
Políčko Hlavní fotka - určuje, zda je příslušná fotka u daného zboží tzv. hlavní fotka (tedy fotka, která se zobrazuje v upoutávce na dané zboží).

jak přidat foto


Velikost fotek


Velikost zdrojových fotek není z naší strany nijak omezena, ale může se stát, že s rostoucí kvalitou (a velikostí) digitálních fotografií nebude systém schopen zpracovat fotografie v nejvyšší pořizovací kvalitě. Tyto fotky tedy budete muset před nahraním (přesunem) do našeho systému upravit (zmenšit) na menší velikost (případně i rozlišení). Jak tuto úpravu provést, najdete v sekci Jak upravit velikost fotky?

Velikosti výsledných fotek:
a) náhledová fotka - maximální rozměr 140 x 140 px
b) detailní fotka - maximální rozměr 500 x 500 px


mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára