mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára

Bazárek - kategorie
mimi bazar dělící čára

Jak nakupovat

Klikněte na odkaz "vyhledávání" v navigační listě pod grafickou hlavičkou bazárku www.nasemimi.cz a zadejte dle vašich požadavků, jaké zboží chcete přednostně zobrazit. Je možné zadat řadu omezení - např.: pohlaví, značku zboží, velikost, skupinu nebo přímo hledat nějaký konkrétní text v popisu zboží. Máte také možnost zobrazení dle časového měřítka.

Další možností, jak si nechat zobrazit konkrétní výpis zboží, je kliknout přímo na požadovanou sekci nebo značku zboží v levém sloupci. Úplný přehled všech sekcí najdete zde.

Vámi vybrané zboží si důkladně prohlédněte, nezapomeňte pročíst odkaz Černé ovce a poté můžete přikročit k rezervaci zboží. Podmínky rezervace, způsob platby a jiné parametry má každý prodávající vypsané u svého zboží.

Než zboží rezervujete zvažte, zda o toto zboží máte opravdu eminentní zájem, abyste vzápětí rezervaci nerušili a tím zbytečně neznemožňovali dalším potencionálním zájemcům jeho včasný nákup.

Nakupovat můžete i prostřednictvím aukcí; toto zboží bude viditelně označeno logem AUKCE a i vy se můžete dle vypsaných podmínek zúčastnit nákupu a zažít adrenalinové vzrušení.

Přejeme všem úspěšný nákup!

jak nakupovatmimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára