Naše mimi - LEGO Duplo

Vstupte a seznamte se se světem LEGO a jeho největší kostkou LEGO Duplo!


Výroba kostek LEGO je doslova nadnárodní záležitostí. Vyrábí se v Dánském království, ve Švýcarsku, USA, Jižní Koreji, ale i u nás v Kladně. Celkový roční objem vyrobených kostek dělá zhruba dvacet miliard.

Svět LEGO patří všem, od našich nejmenších, až po maminky a tatínky. Do světa LEGO můžete vstoupit společně s rodinou nebo kamarády, ať jste doma, na prázdninách, či při surfování na internetu.

Již v roce 1980 odstartoval nový program pro malé děti. Vznikla větší kostka - LEGO Duplo a v roce 1983 byla na trh uvedena nová řada LEGO Baby a s ní i nové pohyblivé figurky pro LEGO Duplo.

LEGO Duplo letište

Svět LEGO Duplo stimuluje naše nejmenší

LEGO DUPLO není jen hračka, ale i nástroj k rozvoji osobnosti a kreativity každého jedince! Dlouholetým vývojem nabraly tyto kostky pro naše ratolesti na své poutavosti a kouzlu.

Dnes už trh nabízí LEGO kostky od nejútlejšího věku dítěte:

6 - 18 měsíců - LEGO baby
... najdeme zde např. domeček pro vkládání různých tvarů, zábavné letadélko, člun do vany.

1 - 3 roky - LEGO quatro
... jsou to malé až velké sady kostek, některé jsou přímo v plastových krabicích, kde víko může vytvořit podložku pro kostky a dají se z nich stavět dle fantazie dítěte různá vozítka a stavby.

2 - 5 let - LEGO Duplo
... zde již najdou naši malí stavitelé kostky složitějších tvarů, prodávají se v malých až velkých sadách, také v kyblíku s víkem sloužícím jako podložka. Jsou zde již pohyblivé figurky, a to nejen lidské postavičky, ale i zvířátka.

Naše mimi tak může prožívat s Duplem nádherné okamžiky v prostředí farmy plné domácích zvířátek, pracovních strojů a lidí, ale i navštívit velkou zoo, postavit si krásný dům pro panenky plný růžových snů.

LEGO Duplo Ville umožní dětem být alespoň na chvíli hasičem, policistou, ale i pilotem nebo strojvůdcem a postavit si z kostek svůj vlastní svět. Chlapce zaujme i oblíbený Bob the Builder, obdoba našeho Bořka stavitele.

3 - 6 let - LEGO Duplo
... po širém moři se mohou vaše ratolesti prohánět na pirátských lodích a při hledání pokladu bojovat s piráty, ale i se žraloky. Děvčátka si jistě zamilují nádherný zámek a princeznu s vlasy, které lze učesat, královské stáje a bílého poníka s růžovým ohonem.

Dnes již velice populární stavebnice Lego Duplo vás zavede spolu s vašimi ratolestmi do světa fantazie plné růžových snů, ale i do reálného světa kolem nás a s každým dalším stavěním zábava, ale i rozvoj dítěte pokračuje.

LEGO zaujme malé i velké, mladé i starší, je to dárek, který vždy potěší, udělá radost.

A dobrá rada nakonec: "Kdo si hraje, nezlobí", takže hurá na nákupy!

LEGO Duplo farma - klikněte pro zvětšení LEGO Duplo piráti - klikněte pro zvětšení

LEGO a Našemimi.cz

Prodáváte nebo sháníte některou ze stavebnic LEGO? Zkuste své štěstí v našem dětském bazaru Naše mimi - www.nasemimi.cz, který se mimo jiné specializuje i na dětské značkové hračky, mezi které LEGO bezesporu patří.

Navštivte sekce: LEGO, MATTEL, DISNEY, BARBIE, apod.

Pokud vás zajímá historie stavebnice LEGO tak navštivte naši speciální stránku "vše o stavebnici LEGO", která mapuje celý vývoj této úžasné dánské "hračky".

www.nasemimi.cz
ŽÁDNÉ POPLATKY, REGISTRACE ZDARMA !!!
mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára