dělící čára
dělící čára

Kategorie - Nadměrné velikosti


Každá žena může být krásná ...
... stačí se jen vkusně nalíčit, vhodně obléci ...
... a příjemně se usmívat na celý svět !

Nadměrné velikosti - XXL zbožíMódním trendem posledního půlstoletí byly příliš štíhlé, někdy až nezdravě vyhublé modelky. Ať již z reklam v televizi nebo ze stránek časopisů, všude se na nás usmívaly ženy, jejichž postavy měly k oblým ženským tvarům hodně daleko. V novém tisíciletí se konečně začíná bojovat proti anorexii. Mnozí módní návrháři začínají postupně svoje střihy přizpůsobovat i ženám, jenž mají nějaké to kilo navíc, aby i ony, upoutaly svými oblými tvary.

modní přehlídka - plnoštíhlé ženy

I ženy kyprých tvarů mají všechny předpoklady být přitažlivé a sexy. Český trh s konfekcí nabízí pro baculky bohužel převážně nudné oblečení plandavých střihů, které působí velice usedle a opticky přidává ještě nějaké to kilo navíc.

Móda pro baculky (tzv. nadměrná móda) může být však také velice stylová a chic. Při nákupu oblečení si pečlivě vybírejte obchody, které jsou na módu pro plnoštíhlé specielně zaměřeny. Možná byste se divily, co dokáže s oblými křivkami udělat rafinovaný střih. V takovém oblečení se bude každá baculka nejen dobře cítit, ale bude působit přitažlivě a sexy.

Při výběru oblečení pro baculku hraje také velkou roli sebevědomí. Zdravá dávka sebekritiky neznamená postrádat sebevědomí. Méně sebevědomé ženy mají tendenci uchylovat se k velmi splývavému oblečení, v němž pak mnohdy vypadají jako v pytli. Hlavně nezoufejte a nechte si dobře poradit.


modní přehlídka - plnoštíhlé ženy


dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
dělící čára
dělící čára

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
dělící čára