Ochrana uší - Ear-Band-It® neoprenová čelenka


obrázek Ochrana uší - Ear-Band-It® neoprenová čelenka
Před Ear Band-It® plaveckou čelenkou byla jedinou možností ochrany pouze koupací čepice. Tyto čepice jsou nepohodlné, ale i nevzhledné, jejich ochrana uší je často neefektivní.

Patentovaný systém Ear Band-It® plavecké čelenky byl navržen tak, aby chránil uši a řešil tak problém mnoha lidí po celém světě.

Tvůrcem plavecké čelenky Ear Band-It® je Dr. Jack Malkoff, který získal lékařský diplom na Státní Univerzitě v Ohiu. Tento odborník v oboru otorhinolaryngologie se stal členem Americké chirurgické společnosti (F.A.C.S.).

I když byla původně Ear-Band-It® plavecká čelenka navržena pro děti s perforací ušního bubínku, aby i ony se mohly věnovat plavání, zaujala čelenka brzy i plavecké nadšence všech věkových kategorií.

Ear Band-It® plavecká čelenka je vyrobena z vysoce odolného neoprenu o síle 3 mm se zapínáním na suchý zip. Při prvním použití se může zdát trochu těsná, stačí však držet čelenku chvíli napnutou, dokud neopren nepovolí.

Čelenka je dostupná v pěti barevných variantách a ve třech velikostech (S, M a L).

Čelenku ocení zvláště ti, jež jsou náchylní k zánětům zvukovodu, prodělali zákrok propíchnutí bubínku nebo nemají rádi vodu v uších.

Jedinečný tvar Ear Band-It® plavecké čelenky nabízí maximální komfort nošení a ochranu uší. Čelenku lze použít samostatně, slouží však i k udržení ušních špuntů během pobytu ve vodě.


obrázek Ochrana uší - Ear-Band-It® neoprenová čelenka


mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára