Technologie oblečení Under Armour


Stejně jako pánská trika Under Armour, jsou i dámská a dětská trika vyrobena z materiálu s posledními technologickými vychytávkami. Díky tomu se budete nejen během sportu cítit příjemněji a pohodlněji.

Technologie HeatGear - využitím super lehkých vláken je sportovec udržován v suchu i v největším horku, materiál příjemně chladí, přitom vsakuje vlhkost a usnadňuje ventilaci.

Technologie Moisture Transport Systems - naprosto revoluční technologie dokonale odvede pot pryč od pokožky a udrží tělo v suchu. Jde o speciálně ošetřená vlákna, která odsávají tělesnou vlhkost a propouštějí ji na povrch materiálu, odkud se rychle odpařuje.

Technologie 4-Way Stretch - zaručuje pružnost jak v příčném tak podélném směru. Trička vám tak skvěle padnou a pohyb v nich bude o mnoho příjemnější a komfortnější.

Technologie Odor Control - tato anti-mikrobiální technologie brání v růstu mikrobům, které šíří pach. V kombinaci s technologií MTS (Moisture Transport Systems), zrychleným odpařováním vlhkosti představuje Odor Control nejefektivnější způsob redukce tělesného pachu.

UPF (Ultra-Violet Protection Factor) - chrání před ultra-fialovým zářením.

Under Armour Tech - klasický super lehký materiál imitující bavlnu, přesto poskytuje všechny funkční výhody syntetických materiálů.

Charged Cotton - vylepšená bavlna. Kombinací neošetřených a speciálně ošetřených bavlněných vláken schne až 5x rychleji než obyčejná bavlna. Přitom je stejně lehká, komfortní a příjemná. Ideální pro sport v horku.

Under Armour Catalyst - mimořádně lehký a jemný materiál regulující tělesnou teplotu.

Under Armour Coldblack - nejefektivnější systém tepelné regulace a odsávání vlhkosti. Tmavé látky vyrobené touto technologií na přímé slunce reagují jako látky světlé, takže ani v černém triku vám nebude vedro. Světlé látky vyrobené technologií Coldblack budí dojem, který žádné jiné látky nemají, a to že na sobě nemáte vůbec nic.

HeatGear Flyweight - ultra lehký materiál s důmyslně všitými dírkovanými pruhy, které zefektivňují regulaci teploty a odpařování vlhkosti. Volné rukávy s plochými stehy poskytují maximální volnost.

HeatGear Sonic - tzv. „druhá kůže“, nejaktuálnější novinka, kompresní materiál, který dokonale padne a zvyšuje výkonnost svalů. Na rozdíl od ostatních kompresních materiálů je pohodlný, takže trika, trenýrky, kalhoty a tílka Sonic můžete nosit celý den.mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára