Technologie a materiály pro oblečení systém Adidas ClimaProof


obrázek Technologie a materiály pro oblečení systém Adidas ClimaProof
Systém Adidas ClimaProof slouží za pomocí lehké, prodyšné membrány pro ochranu před nepříznivými klimatickými podmínkami, Váš trénink již nenaruší déšť, ani sníh. Tím, že je systém ClimaProof prodyšný, umožní cirkulovat vzduchu přímo u pokožky a snáze odvádí teplo a odpařuje pot.

Podle vodního sloupce použité membrány a konstrukce švů rozlišujeme:


  • ClimaProof Wind - nejprodyšnější, větruvzdorný, hustě tkaný nebo pletený 100% syntetický materiál odpuzující vodu, vodní sloupec minimálně 400 mm. Jde o ideální materiál pro častý pohyb v chladných, vlhkých podmínkách.
  • ClimaProof Rain - větruvzdorný a vodotěsný, hustě tkaný nebo pletený 100% syntetický materiál, plus prodyšná povrchová vrstva, svařované švy, vodní sloupec minimálně 1 500 mm. Umožňuje pohyb v podmínkách vytrvalejšího deště, zamezuje proniknutí vody, přičemž je zaručena vysoká prodyšnost.
  • ClimaProof Storm - větruvzdorný a extrémně vodotěsný, 100% syntetický, hustě tkaný nebo pletený materiál, plus membrána. Oblečení je vhodné do náročných klimatických podmínek, které panují například na horách. Hodnota vodního sloupce se u těchto materiálů pohybuje kolem 10 000 mm.mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára
mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára