Najděte svým dětem tatínka!


obrázek Najděte svým dětem tatínka!
V dnešní době se rozvádí každé druhé manželství. Tento trend sledují s nelibostí jak sociologové, tak zastánci tradičního rodinného modelu. Snem žádné ženy zcela jistě není zůstat sama. Kde však najít náhradního tatínka, když ten starý vzal do zaječích?

Matky samoživitelky to nemají v životě jednoduché. Kromě toho, že jsou na výchovu dětí samy a často řeší finanční těžkosti, nemají zpravidla pro samou práci a povinnosti čas ani příležitost, hledat si nového partnera. Přitom muže, o kterého by se mohly opřít a na chvilku si vydechnout, by potřebovaly jako sůl. Ale kde ho vzít?

Jednu z možností moderního seznamování představují online seznamky. V případě těch seriózních se jedná o rychlý a bezpečný způsob seznamování.

Jak vybrat kvalitní seznamku


Seznamky se samy snaží odradit uživatele, kteří seznamování nemyslí vážně. Pro registraci do jejich databáze vám proto nestačí vyplnit pouze jméno a heslo, ale vyplňujete rozsáhlý osobnostní test, který vychází z principu matchingu. Tuto metodu vytvořili američtí psychologové na základě dlouholetých výzkumů a jejím cílem je najít lidi, kteří mají stejné zájmy, hodnoty a názory. A seznamka se už postará o to, aby se tito lidé o sobě dozvěděli. U nás tento postup využívá například seznamka EliteDate.cz.

Solidní seznamce neplatíte žádné paušální poplatky. Registrace je zdarma a je jen na vás, jestli si zaplatíte prémiové členství a rozšíříte si tak šance na seznámení se. Vždy se ale jedná o jednorázovou platbu, takže nehrozí, že by se vám peníze strhávaly z účtu každý měsíc. Jakmile po vás bude chtít seznamka peníze pravidelně, ruce pryč od ní.

Při registraci do online seznamky nikdy neuvádějte citlivé osobní údaje, jako například vaše přesné bydliště nebo rodné číslo. Seriózní seznamka po vás tyto údaje nikdy chtít nebude.

Zaregistrujte se do online seznamky a přesvědčte se o tom, že tato metoda seznamování opravdu funguje!mimi bazar dělící čára
mimi bazar dělící čára
těhotenství, porod a rodina
dělící čára
mimi bazar dělící čára
dělící čára

Výběr zboží z dětského bazaru


Body vel. 62-68

Body vel. 62-68
Cena: 10.00


mimi bazar dělící čára
Naše porodnice
přehled porodnic v ČR, zajímavé články o těhotenství a porodu (úplný popis těhotenství týden po týdnu), seznamka pro maminky a těhotné ženy.

Naše antikoncepce
přehled všech druhů a metod antikoncepce - přirozené a hormonální metody, kondomy, nitroděložní tělíska, atd.

Radůzy recepty

Pěkný den - navigátor pro aktivní rodiny s malými dětmi

Outdoorové oblečení pro děti
mimi bazar dělící čára